Мир і Добро – Pax et Bonum

Францисканський Орден Світських в Борисполі

Хроніки нашого спільнотного життя

Ми живемо молячись, працюючи, виконуючи наші повсякденні обов’язки і не часто замислюємося, що інколи прийде та година, коли щось може кардинально змінитись. Якщо ці зміни ми переживаємо з Богом, вони нам проходять не так боляче і можемо рухатись далі, ба навіть часто так буває, що зміни конче необхідні.

Брата Кшиштофа Пельц (OFMConv), який стояв у витоків формування спільноти ФОС Борисполя, ділив з нами наші переживання, радість, допомагав мудрою порадою та надихав на служіння, Господь веде до наступного етапу життя в Парафію Народження Пресвятої Діви Марії та Монастир Пресвятої Діви Марії Ангельської, що у Мацьківцях (Хмельницька область).

З цієї нагоди, 13 вересня 2021 року майже вся наша спільнота зібралася на братерську агапу. Ми дякували нашому брату з Першого Францисканського Ордену Братів Менших Конвентуальних за роки напоумлень і дружніх розмов, за наші спільні зустрічі, за любов та підтримку.

Нехай добрий БОГ завжди буде з Вами, брате.

Ми обіцяємо свою молитовну допомогу і надіємося на часті майбутні зустрічі!

Добрий Боже, вчини нас знаряддям Твого миру, щоб ми сіяли любов там, де панує ненависть, прощення там, де панує кривда, віру там, де панує сумнів, надію там, де панує розпач, світло там, де панує темрява, радість там, де панує смуток. Вчини так, щоб ми могли не стільки шукати відради, скільки давати її, не стільки шукати розуміння, скільки розуміти, не стільки шукати любові, скільки любити. Бо даючи – одержуємо, прощаючи – отримуємо прощення, а помираючи – народжуємось до вічного життя. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.